jesienJeśli odpowiednio dobierzesz kosmetyki to pozwolą ci one nie tylko pozbyć się chandry, ale też zatuszować niedoskonałości. Mimo chłodu warto mieć pełną blasku cerę oraz lśniące włosy.

Gdy twoja cera jest szara i wydaje się zmęczona to nic jej tak nie pomoże jak kosmetyki z witaminą C. Jeśli jednak widać większe objawy zmęczenia niż tylko szarość to szukaj serum z ta witaminą, zwykły krem nie pomoże. W celu poprawienia kolorytu warto użyć kremu brązującego, trzeba go tylko nanosić bardzo oszczędnie. Podczas makijażu używaj kosmetyków, które odbijają tatło, natomiast unikać staraj się ciężkich i ciemnych podkładów, ponieważ dają nie efekt maski. Postaw natomiast na apetyczny błyszczyk i róż na policzkach. Jeśli chcesz poprawić wygląd włosów to potraw na odzywki i szampony z wyciągiem cytrusowym. Jeśli przemarzłaś to pomogą ci kosmetyki z imbirem., Cynamonem a nawet papryczką chilli. Dzięki nim poprawie ulegnie krążenie krwi dając przy tym przyjemne uczucie ciepła. Jeśli często marzną ci dłonie to zacznij używać kremu, który nie tylko je zabezpieczy, ale i rozgrzeje dzięki wspomnianym wcześniej składnikom. W kąpieli ten sam efekt można osiągnąć za pomocą soli cynamonowej. Bardzo dobra będzie też herbata z plasterkiem imbiru czy też przepyszna kawa z cynamonem.

Wrastające paznokcie


PaznokcieDokuczają nam szczególnie przy chodzeniu. Do wrastania paznokcia dochodzi wtedy, gdy boczna płytka podwija się pod tak zwany wał paznokciowy, następnie rośnie i podrażnia skórę.

Więcej…

Piękno z witamin


Jest 13 podstawowych witamin, jednak lista ta jest sukcesywnie powiększana, przez naukowców, którzy odkrywają nowe ich odmiany. To dzięki niej nasza skóra jest jędrna i elastyczna.

Więcej…

Domowe sposoby na suchą skórę


Domowe ksometykiMasz problemy z suchą skórą dłoni? Podamy tu kilka sposobów jak poprawić ich stan. Bierzemy jeden ten owoc miksujemy i łączymy z żółtkiem oraz odrobina miodu. Taki miks nakładamy na dłonie, przykrywamy folią i zmywamy po 30 min. Pomocny będzie też jogurtowy okład. Kubeczek jogurtu naturalnego mieszamy z łyżeczką oliwy, smarujemy dłonie i zmywamy to dopiero po 10 minutach. Przydatny będzie też płyn mleczny.

Więcej…